Адаптери

Список Показувати: Сітка
Сортування
Відображати:
Адаптер автомобильный 12V/220V Astra KV - 150 W USB (KV-150 USB/KV - 150 W USB)
0

Адаптер автомобильный 12V/220V Astra KV - 150 W USB Подключается в прикуриватель автомобиля. Имее.....

Бездротовий bluetooth usb адаптер - перетворіть свої колонки в незалежну аудіосистему

На сьогоднішній день кожен з нас пов'язаний з технікою, комп'ютерами та гігабайтами інформації. Не секрет, що деякі моделі і пристрої йдуть з нашого життя під впливом часу і новими віяннями. Вони створюють історію людського розвитку. Так, наприклад, з появою на ринку техніки з підтримкою Wi-Fi, потреба купити bluetooth адаптер значно впала і вони відійшли на задній план.

Але кожен з нас має право на другий шанс! Так трапилося і з подібними пристроями. Незважаючи на величезну славу бездротового пристрою Wi-Fi, bluetooth адаптер не втрачає своїх позицій. Не можна сказати, що вони складають конкуренцію один одному. Краще висловитися про співпрацю. Так як bluetooth usb адаптер доповнює функції Wi-Fi, створюючи бездротовий офіс з широкими можливостями.

Потреба бездротового підключення до локальної мережі та вільного доступу до Інтернету зросла з розвитком інноваційних технологій. Але usb bluetooth адаптери грають безпосередньо важливу роль в організації офісної роботи, а саме бездротового підключення до ПК периферійних пристроїв, таких як сканер і принтер.

Незважаючи на широке поширення протоколів Wi-Fi і блютуз адаптера не можна бути повністю впевненим у відмінній якості і інших технічних характеристиках. У подібному випадку краще всього скористатися послугами професіоналів і bluetooth адаптер купити в перевіреному місці. Наш інтернет-магазин «AVSP» пропонує Вашій увазі широкий вибір бездротових адаптерів.

Технічні характеристики адаптерів, на які варто звернути особливу увагу при покупці

  • з'єднання на відстані до 100 м;
  • максимальна швидкість передачі даних 723 Кбіт / с на відкритому просторі;
  • проста установка;
  • висока функціональність;
  • довгостроковість пристроїв;
  • наявність флеш-пам'яті;
  • мобільність і компактність;
  • привабливий дизайн.

Кожна частина технічної апаратури має свої плюси і мінуси. Наприклад , адаптер bluetooth може використовуватися з ПК, якщо той у свою чергу оснащений інтерфейсом bluetooth.

Замовити та придбати bluetooth адаптер Ви можете самостійно або за допомогою фахівців, які, враховуючи всі нюанси подібного пристрою, в прискореному режимі нададуть Вам потрібну інформацію. Купити бездротовий адаптер, зробивши замовлення на нашому сайті Ви можете розраховувати на кур'єрську доставку по всій території України і безпосередньо по місту Житомиру. Ви також можете бути впевнені в якості, і при бажанні можете отримати послугу з встановлення пристрою.