CD-R

CD -R диски - надійний накопичувач інформації на всі часи!

За допомогою інноваційного технічного прогресу багато пристроїв тісно ввійшли в наше життя. Хоча ще донедавна ми навіть і підозрювати не могли, що прогрес зайде так далеко. Тепер безліч технічних пристроїв значно полегшують життя і стали нашими супутниками кожного дня. Ми не можемо уявити наш звичайний день, наприклад, без ПК або ноутбука, мобільного телефону, планшета або плеєра, а також інших гаджетів (cd-r диски, гарнітура), які заполонили кожну нішу нашого життя.

Одні пристрої замінюють інші... але, наприклад, доля cd-r дисків знайшла нове звучання в сучасному світі. Подібні накопичувачі інформації виступають як технології, які віднайшли нове життя.

Якщо згадати минулі роки, cd-r диск був дорогою іграшкою, яка вимагала багато зусиль і часу для якісного запису інформації. На сьогоднішній день роботу цього пристрою вдосконалили, збільшивши швидкість запису і знизивши ймовірність помилки.

Для чого ж потрібні ці примари з минулого?

Якщо взяти до уваги той факт, що обсяг пам'яті на жорсткому диску не вічний, то з часом вільне місце вичерпується. Тоді потрібно розуміти, що необхідні шляхи відходу, інші накопичувачі. Любителів зберігати записи фільмів, музичні файли не влаштує тимчасовий накопичувач . Вихід є - інтернет -магазин « AVSP » пропонує купити cd-r диски великим тиражем з доставкою по всій території України і місту Житомиру в короткий термін з гарантією якості.

Диски cd-r представлені, як дешевий стандарт запису і зберігання даних у різних форматах. І ще залишиться популярним на довгі роки, так як пройшло зниження ціни в поєднанні з підвищенням попиту і застосуванням нових технологій.

Технічні характеристики :

  • відмінна якість запису без помилок;
  • сумісність дисків з різними дисководами, які працюють на різних швидкостях;
  • ємність запису 700 МБ;
  • високі механічні специфікації, які дозволяють зчитувати дані різними дисководами;
  • захист лицьової сторони;
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
  • висока швидкість запису.

Купити cd - r - це зробити хід конем. Ви залишитеся у виграші, отримавши відмінний продукт за низькою ціною.

Ви вибираєте, «AVSP» доставляє!

Наш магазин володіє широким спектром дисків різного формату, а також різного об’єму. Ми пропонуємо доставку кур’єрською службою в будь-який куточок України. Оплата відбувається готівкою або безготівковим шляхом. Зробити замовлення сьогодні не представляє ніяких ускладнень – віртуальний режим пропонує варіант оформлення форми прямо на сайті, переходячи від одного розділу до іншого. Не виходячи з дому, Ви можете зробити покупки. 

Ця категорія порожня.