Фоторамки цифрові

Список Показувати: Сітка
Сортування
Відображати:
Цифровая фоторамка Photo Frame 705 black Transcend (TS-PF705B)
0

Фоторамка Transcend Photo Frame 705 (TS-PF705B) - это цифровая 7-дюймовая рамка для фотографий, выпо.....

Цифровая фоторамка Photo Frame 705 white Transcend (TS-PF705W)
0

Фоторамка Transcend Photo Frame 705 (TS-PF705W) - это цифровая 7-дюймовая рамка для фотографий, выпо.....

Цифрова фоторамка - фіксація вічності

Фотографія - це гра з речами, які раптово з'являються і також раптово зникають. Людина з її допомогою в стані відобразити коротку мить у спішному перебігу життя. Фотографія є німим, але виразним доказом краси природи і людських почуттів, вона нагадує рідкісні моменти щастя і печалі. Однак навчити відчувати глибину композиції неможливо, до цього потрібно прийти самому, що складає питання майстерності та творчості фотографа.

Розвиток сучасних технологій давно відсунуло на узбіччя історії багато творінь, давши взамін їх поліпшену формулу. Цілком імовірно, що незабаром ми перестанемо потребувати величезні альбоми, які припадають пилом на полицях. На їх зміну приходять цифрові фоторамки, які утримують світлі спогади в одному просторі.

Фотографія показує речі очима художника, так як це не бачить ніхто інший. Вона відображає солодкі моменти наших спогадів. Саме тому є величезною частиною нашого життя. Тому ми надаємо зображенням таку пріоритетність.

Чому цифрова фоторамка?

Бажаєте отримати рамку, яка закріпить не один момент Вашого життя, а зможе транслювати улюблені експозиції, оновлюючи їх кожен день? Неймовірно, але факт. Маса можливостей - завантаження улюблених спогадів, які можна виставити в режимі слайд-шоу або іншому зручному для Вас. Тепер простіше простого змінити зображення в рамці, поміняти тривалість перегляду, ефекти і насолоджуватися колекцією в супроводі улюбленої музики.

Функціональні можливості на цьому не закінчуються, зверніть увагу на вбудований будильник, можливість зчитування флеш - карти і підключення до Wi-Fi.

Ідеальні пропорції

Але навіть при такому розмаїтті функцій цифрової фоторамки потрібно в першу чергу звернути увагу на поверхню екрану, від якого залежить якість картинки.

  • матовий екран і покриття антивідблиску - важливі критерії подібного аксесуара;
  • оптимальне розширення екрана коливається між 800х600 і 800х480 пікселів;
  • розмір екрану від 3х5 до 10х12 дюймів;
  • сенсорний екран або пульт управління;
  • різні дизайнерські рішення, починаючи оригінальними формами, закінчуючи багатою палітрою відтінків і візерунків.

Ви вибираєте, «AVSP» доставляє!

За допомогою всесвітньої павутини Ви поринули в океан широкого асортименту нашого інтернет-магазину «AVSP». Ми проведемо Вас по каталогах нашої продукції і допоможемо вивчити його глибини. Пропонуючи певний товар на Ваш розсуд, ми розташували на сторінці детальну характеристику кожної моделі, які знаходяться один від одного лише в одному кліці. Це дає можливість вивчити весь арсенал нашого магазину і визначитися з остаточним вибором. Зараз зробити замовлення у віртуальному режимі - простіше простого. Купити цифрову фоторамку не складе особливих труднощів. Все, що від Вас потрібно - заповнити форму замовлення і чекати посилку кур'єрською поштою. Завдяки налагодженій системі доставки, Ви отримаєте товар в максимально короткі терміни з гарантією якості. Здійснити оплату Ви можете готівковим або безготівковим розрахунком.