Відеокамери цифрові

Список Показувати: Сітка
Сортування
Відображати:
Цифровая видеокамера Canon XA10
0

Canon XA10Преимущества HD-видеообъектив Canon (10-кратный зум, 30,4 мм, F1.8) Матрица Canon Full HD .....

Цифровая видеокамера PANASONIC AG-HMC-41 (AG-AC90)
0

Panasonic AG-AC90 – новый AVCCAM камкордер с профессиональным функционалом по доступной цене. Данный.....

Цифровая видеокамера PANASONIC HC-X920 (HC-X920EE-K)
0

Panasonic HC-X920 (HC-X920EE-K). Высочайшее качество изображения, достойное флагманских моделей. Всп.....

Цифровая видеокамера PANASONIC HDV Flash HX-DC3 black (HX-DC3EE-K)
0

Сохраните свои самые яркие путешествия вместе с компактной, стильной камерой Panasonic HX-DC3, котор.....

Цифрові відеокамери - поверніть час назад

У житті кожної людини настає певний момент, який хотілося б закарбувати на все життя. Народження дитини, перший крок і слово, весілля або ювілей - все це відбувається тільки раз. Наша пам'ять з часом стирає подібні моменти, а фото не передає усіх емоцій і почуттів, як це зробить цифрова відеокамера.

З розвитком технологій подібний пристрій стає більш доступним, ніж раніше, а також розширюється асортимент і кількість виробників, що робить вибір скрутним. Значить, перш ніж купити цифрову відеокамеру варто докладно ознайомитися з детальною характеристикою і параметрами, щоб не помилитися.

Вибір - справа нехитра

  • Стандарти запису відео. Якість відео в цьому випадку залежить від пристрою, на якому буде відбуватися перегляд. У випадку з телевізором з невеликим розширенням варто придивитися до відеокамери цифрової в форматі SD, що дозволяє здійснювати зйомку з роздільною здатністю 720х576 пікселів. Сучасний формат HD або Full HD дозволяє перегляд на величезному широкоекранному моніторі і телевізорі.
  • Об'єктив. Незамінний атрибут цифрового пристрою.
  • Носії пам'яті. Існує чотири формату по типу запису: MiniDV, DVD, HHD, Flash.
  • Відеошукач. Два види - дзеркальний або оптичний дисплей (зсув зображення в сторону), які забезпечують вибір ракурсу і можливість спостереження за процесом зйомки.
  • Зум. У разі зйомки на відстані вдаються до використання функції наближення. При виборі відеокамери цифрової варто підкреслити для себе оптичний коефіцієнт (від 10 до 25). Тоді як цифровий зум не має певного значення.
  • ПЗС матриця. Визначає світлочутливість, що дозволяє знімати в приміщеннях зі слабким освітленням, якщо розмір матриці становить 8 мм. У разі 6 мм світлочутливість не буде настільки високою як у першому варіанті.
  • Звук. Запис безпосередньо відбувається у двох величинах: стерео формат і Dolby Digital 5.1. При цьому варто підкреслити функцію підключення мікрофону і можливість запису на два канали, що згодом зробить можливим накладати звуковий фон або робити коментарі.
  • Стабілізатор зображення. Забезпечує відсутність коливань картинки. Розрізняють оптичний (професійний) і електронний стабілізатор (аматорський).

Зробити вибір самостійно - Ваше право, але не обов'язок. Тому Ви без проблем можете делегувати завдання цифрову камеру купити професіоналу, який порекомендує тільки найкращі моделі, що заслуговують Вашої уваги.

Ви вибираєте, «AVSP» доставляє!

За допомогою всесвітньої павутини Ви поринули в океан широкого асортименту нашого інтернет-магазину «AVSP». Ми проведемо Вас по каталогах нашої продукції і допоможемо вивчити його глибини. Пропонуючи певний товар на Ваш розсуд, ми розташували на сторінці детальну характеристику кожної моделі, які знаходяться один від одного лише в одному кліці. Це дає можливість вивчити весь арсенал нашого магазину і визначитися з остаточним вибором. Зараз зробити замовлення у віртуальному режимі - простіше простого. Купити цифрову відеокамеру в Україні не складе особливих труднощів. Все, що від Вас потрібно - заповнити форму замовлення і чекати посилку кур'єрською поштою. Завдяки налагодженій системі доставки, Ви отримаєте товар в максимально короткі терміни з гарантією якості. Здійснити оплату Ви можете готівковим або безготівковим розрахунком.