Кабелі USB

Купити usb кабель тепер по кишені кожному!

У сучасному світі інноваційних технологій ми вже не можемо і дня обійтися без використання технічних пристроїв. А як відомо, в нашому світі немає нічого вічного. Все псується, ламається, виходить з ладу, потребує ремонту плюс додаткових фінансових витрат. У виду швидкого поширення інформації та бажання постійного просування вперед ми вимагаємо нових можливостей від механізмів, які оточують нас.

Наприклад, для з'єднання периферійних пристроїв типу цифрових фотокамер, мишки або інших приладів нам знадобиться кабель usb. Так як матеріалом для виготовлення usb кабелю використовується мідь, то можна з упевненістю сказати, що він забезпечить незмінно якісну передачу інформації.

Технічні характеристики:

  • висока швидкість обміну даними;
  • омпактний роз'єм;
  • захист від пошкоджень;
  • довжина 2 м і більше;
  • хороша гнучкість;
  • стійкий до багаторазового підключення;
  • високий рівень ергономії і функціональності

Кабель usb дозволяє створити якісне постійне з'єднання цифрової і комп'ютерної техніки для підтримки низької високошвидкісної передачі даних. Якщо пристрій має в розпорядженні функцію зарядки акумулятора різних гаджетів за рахунок універсального порту підключення. То Ви зможете зарядити сучасну цифрову техніку, якою володієте без зайвого клопоту через кабель usb.

Перш ніж купити usb кабель потрібно подбати про те, щоб розміри виробу відповідали всім характеристикам, які Ви запросили. А також варто враховувати область застосування і різні інтерфейси.

Ваш вибір, наша доставка!

«AVSP» має в своєму розпорядженні велику кількість різноманітної продукції, яка відрізняється високою якістю та демократичною ціною. За допомогою функціональних клавіш Ви можете вільно переходити з однієї сторінки на іншу та знайомитися з моделями наших каталогів.

Бажаєте заощадити вільний час? Тоді Ви звернулися за адресою! Наш інтернет-магазин «AVSP» надасть Вашій увазі різні моделі usb кабелю з різноманітною структурною будовою та різними інтерфейсами з передачі даних, а також гарантує відмінний сервіс кур’єрської служби з доставки товару в різні точки України і по місті Житомир. Доставка відбувається в максимально короткий час. Оплата здійснюється простіше простого: готівка – добре, безготівковий розрахунок – теж добре. Ми потурбуємось про товар та доставку, Ви про замовлення і оплату. При виникненні запитань просимо звертатися за телефоном до наших консультантів.   

Ця категорія порожня.