Мережеві адаптери

Купити мережевий адаптер за супер ціною тільки у нас і тільки сьогодні!

Яка біографія пристрої, за яким ведеться пошук? Мережевий адаптер або іншими словами мережева карта призначений для зв'язку по локальній мережі комп'ютера з іншими пристроями.

Насправді кожна материнська плата вже оснащена подібним пристроєм, тоді звичайний користувач не потребує встановлення додаткового мережевого адаптера. Яка ж область застосування мережевої карти?

Подібний мережевий адаптер використовують для роздачі Інтернету на кілька комп'ютерів. Разом з цим, при інтенсивному використанні ресурсів мережі краще вдатися до допомоги функціонального мережевого адаптера, який здатний розвантажити процесор комп'ютера.

Наш інтернет-магазин «AVSP» пропонує багатий асортимент різних моделей. При цьому варто пам'ятати, перш ніж купити мережевий адаптер, завжди потрібно враховувати рекомендації з приводу технічних і функціональних можливостей апарату, а також звернути увагу на відгуки та огляди.

Широка різноманітність моделей

У більшості розрізняють два види мережевих адаптерів: внутрішні і зовнішні.

Внутрішні мережеві адаптери вже вбудовані в материнську плату, тоді як зовнішні - підключаються за допомогою USB - порту і при цьому не потрібно розкривати корпус комп'ютера.

Сучасні мережеві адаптери розроблені по єдиному технологічному параметру і відносяться до четвертого покоління. Особливою перевагою всіх мережевих адаптерів, незалежно від моделі і виробника, є висока пропускна здатність. Вона може досягати значення від 10 до 1000 Мбіт / с. При цьому слід враховувати той факт, що інші пристрої по локальній мережі повинні підтримувати подібну швидкість.

Під час створення локальної мережі потрібно потурбуватися про безпеку і мережевий адаптер купити з функцією апаратного шифрування.

Величезну популярність придбав мережевий адаптер з бездротовим інтерфейсом Wi-Fi. Таку мережеву карту можна підключити в будь-якому місці до будь-якого пристрою і що немало важливо створити локальну мережу без допомоги кабелю.

«AVSP» рекомендує!

Ми пропонуємо спокусливі ціни на всі моделі мережевих адаптерів. Якщо Вам складно підібрати потрібний пристрій, Ви без проблем можете звернутися за консультацією до наших фахівців. А також проглянути детальну характеристику біля кожного пристрою. Ми також пропонуємо послугу кур'єрської доставки в будь-яку точку України або міста Житомир. Оплату здійснити можна готівковим або безготівковим розрахунком.

Ця категорія порожня.