Тюнери

Купити тв тюнер для комп'ютера - поспішіть! Сонячні ціни в цьому сезоні!

Знайома ситуація, коли телевізор стає центром загальної уваги, але при цьому кожен член сім'ї тягне ковдру на себе: дітям подавай мультики, чоловікові - футбол, а дружина сіла за улюблений серіал, але телевізор тільки в одному екземплярі. Смішно й гірко до сліз. Сучасний ринок комп'ютерних технологій радить вирішити конфлікт полюбовно. Єдине, що назавжди може припинити війну за пульт - тв тюнер для комп'ютера, ціна на який змусить Вас посміхнутися.

ТВ тюнер - універсальний пристрій, який дозволяє перетворити комп'ютер на персональний телевізор і головне - Ви зможете дивитися улюблені передачі в будь-якому куточку Вашого будинку.

Якому телебаченню Ви віддаєте перевагу - цифрове, аналогове або супутникове? Які параметри тв тюнера Вам потрібні? Який тип пристрою Вас влаштує? І перш ніж купити тв тюнер для комп'ютера варто передбачити і вивчити всі ці питання.

Стандартні параметри тв тюнера

  • високочастотний модуль - прийом телевізійного і радіосигналу;
  • чутливість і захист від перешкод - якість сигналу, а так і зображення, і звуку;
  • якість антени;
  • декодер - можливість приймати і перетворювати сигнал в цифровий потік, який буде зрозумілий для Вашого комп'ютера;
  • функція режиму масштабування;
  • програмне забезпечення.

Типи і моделі тв тюнерів

  • зовнішні тв тюнери - пристрій з власним відеовиходом (USB тюнер);
  • внутрішні пристрої - апарат, розташований всередині комп'ютера у вигляді карти розширення;
  • автономні тюнери - не перебувають у владі комп'ютера і програмного забезпечення, обробка та прийом сигналу відбувається за рахунок власних ресурсів.

За допомогою всесвітньої павутини Ви поринули в океан широкого асортименту нашого інтернет-магазину «AVSP». Ми проведемо Вас по каталогах нашої продукції і допоможемо вивчити його глибини. Пропонуючи певний товар на Ваш розсуд, ми розташували на сторінці детальну характеристику кожної моделі тв тюнера для комп'ютера, які знаходяться один від одного лише в одному кліці. Це дає можливість вивчити весь арсенал нашого магазину і визначитися з остаточним вибором. Зараз зробити замовлення у віртуальному режимі - простіше простого. Купити тв тюнер для комп'ютера не складе особливих труднощів. Все, що від Вас потрібно - заповнити форму замовлення і чекати посилку кур'єрською поштою. Завдяки налагодженій системі доставки, Ви отримаєте товар в максимально короткі терміни з гарантією якості. Здійснити оплату Ви можете готівковим або безготівковим розрахунком.

Ця категорія порожня.