Пам'ять до ноутбуків

Оперативна пам'ять для ноутбука - важливий модуль зберігання даних

Володіння різними технічними пристосуваннями вимагає від користувачів наявність різного роду елементів або модулів для підвищення продуктивності і довговічності пристрою. Наприклад, Ваш ноутбук гальмує і не справляється з великим обсягом інформації, тоді буде потрібно збільшити обсяг пам'яті свого пристрою і купити оперативну пам'ять для ноутбука.

Відмінні особливості, на які варто звернути увагу

Оперативна пам'ять для ноутбука відрізняється від пам'яті для ПК за формою модуля, латентністю, обсягом та робочими частотами.

Перш ніж купити оперативну пам'ять на ноутбук варто звернути увагу на модулі, які підтримує Ваша модель мобільного пристрою. При цьому різним моделям підійде пам'ять різних модулів: DDR, DDR2 або DDR3.

Давайте ближче познайомимося з цими модулями, щоб Вам було простіше визначитися з типом необхідного пристрою.

Найоптимальнішим варіантом є DDR3, оскільки споживає менше енергії і володіє меншим тепловиділенням, і разом з цим має високу швидкість передачі, приблизно до 12, 8 ГБ / с при частоті 1600 МГц. DDR2 в одноканальному режимі переправляє близько 6, 4 ГБ / с при наявності частоти 800 МГц. Оперативна пам'ять для ноутбука DDR володіє низькою швидкістю передачі, приблизно до 3, 2 ГБ / с в одноканальному режимі.

Ваш вибір, наша доставка!

За допомогою всесвітньої павутини Ви поринули в океан широкого асортименту нашого інтернет-магазину «AVSP». Ми проведемо Вас по каталогах нашої продукції і допоможемо вивчити його глибини. Пропонуючи певний товар на Ваш розсуд, ми розташували на сторінці детальну характеристику кожної моделі, які знаходяться один від одного лише в одному кліці. Це дає можливість вивчити весь арсенал нашого магазину і визначитися з остаточним вибором.

Якщо проблема визначитися з пам'яттю для ноутбука заганяє Вас в кут, і Ви вимагаєте допомоги фахівця, професійні консультанти дадуть відповідь на кожне питання і допоможуть справитися з кожним поставленим завданням. Зараз зробити замовлення у віртуальному режимі - простіше простого. Купити оперативну пам'ять для ноутбука не складе особливих труднощів. Все, що від Вас потрібно - заповнити форму замовлення і чекати посилку кур'єрською поштою. Завдяки налагодженій системі доставки, Ви отримаєте товар в максимально короткі терміни з гарантією якості. Здійснити оплату Ви можете готівковим або безготівковим розрахунком.

Ця категорія порожня.