Лампи настільні

Купити настільну лампу в Україні - шанс придбати частинку світла!

Стародавні часи притягують нас невідомістю і таємницями. Незвичайний стиль, дивовижні традиції, курйозні події та вірування – це дає поштовх до нездоланного бажання пізнати ту частину історії і навіть привнести її деталі в сучасне життя.

Тонке поєднання ліній, візерунків і стилів дарує нашому світу зовсім нове творіння, яке вражає своїми формами і рішеннями кольору. Подібні експерименти зустрічаються не тільки в архітектурі, ландшафті, одязі, але і в таких деталях, як настільні лампи.

Поєднання класики і авантюризму

Історія виникнення подібної частинки світла бере початок ще в ранньому Середньовіччі, коли спочатку винайшли свічку. У сучасному світі модні тенденції диктують найрізноманітніші стилі не тільки для інтер'єрів, а й для предметів освітлення. Тому рішення купити настільну лампу зажадає від Вас не тільки фінансових витрат, але і зваженого вердикту.

Настільна лампа неодмінно знайде своє почесне місце в житті як окремого будинку, так і серйозного офісного підприємства. Це пояснюється широким колом призначення даного атрибута. Вони стануть незамінним помічником на робочому столі, нічником або ж інтимним доповненням спальні.

У силу широкого розповсюдження настільні лампи поділяють на декоративні та робочого призначення. Але не варто бути настільки однозначними, адже відступ від стандарту явище не настільки рідкісне. Можна зустріти справжнє творіння мистецтва серед професійних ламп і простежити стриманість дизайну в декоративних.

Професіонали рекомендують

Перш ніж купити настільну лампу в Україні, безпосередньо варто звернути увагу на функціональність предмета, і який вплив він здійснює на зір і організм в цілому, а тільки потім піддаватися на виверти красивих форм і яскравої палітри.

Якщо Ви бажаєте вибрати і купити настільну лампу для роботи з комп'ютером, то варто прислухатися до рекомендацій лікарів. А саме:

  • не застосовувати потужне яскраве світло;
  • лампа повинна підніматися над робочою поверхнею на 30-45 см;
  • світильник повинен бути вище монітора комп'ютера;
  • перевагу надавати сферичним і конічним абажурам, але якщо купити настільні лампи, то краще відмовитися від форми у вигляді циліндра.

Якщо мова йде про дизайн настільних ламп для робочого місця, то можна зустріти моделі в стилі хай-тек або мінімалізму. Все розраховано з метою - не відволікати від робочого процесу, навчання або іншого заняття.

Невимушеність дизайну декоративних ламп

При створенні декоративних ламп виробники дали свободу уяві в повному обсязі. Про це свідчать вироби в різному стилі, як ніби їх тільки висмикнули з якоїсь давньої епохи або далекого майбутнього. Там же можна зустріти яскраві кольори, незвичайні форми і моделі. Настільні лампи ставлять певний акцент в інтер'єрі будинку і розділяють кімнати на різні зони.

Якщо Ви бажаєте настільну лампу купити не виходячи з дому ... кілька кліків мишкою і Ви у мети! Наш інтернет-магазин «AVSP» надасть Вам максимальний вибір самих останніх моделей від відомих і перевірених виробників за доступною ціною!

Ця категорія порожня.