Фотопринтери

Список Показувати: Сітка
Сортування
Відображати:
Принтер Stylus Photo R1410 EPSON (C11C655041)
0

EPSON Stylus Photo R1410 (C11C655041) - принтер формата А3+, который предоставит вам отпечатки высоч.....

Принтер Stylus Photo Р50 EPSON (C11CA45341)
0

Принтер EPSON Stylus Photo Р50 (C11CA45341) имеет изысканный дизайн, который украсит любое рабочее м.....

Купити портативний фотопринтер в Україні - дешево і практично!

Різна техніка вже давно і щільно влаштувалася як в офісному житті, так і вдома. З розвитком сучасних технологій, які вимагають певних знань, ростуть запити людини з приводу володіння найсучаснішими моделями. Наприклад, багатьох не влаштовує звичайний чорно-білий принтер або сканер. Ми претендуємо вже на портативний фотопринтер або сканер плюс досконалу модель ноутбука або планшета.

Разом з цим не зайвим буде відзначити, якими функціональними можливостями і параметрами володіє апарат. А також у світлі всіх питань варто розібратися з моделями, виробниками і відмітними можливостями.

Отже, портативний фотопринтер - компактність і мобільність плюс високоякісний кольоровий друк тексту або графіки. Значить, ми визначилися з тим, що принтер не займе багато вільного місця і стане функціональним помічником в будь-якій ситуації. Купити фотопринтер набагато вигідніше у віртуальному режимі в «AVSP» - економія часу та фінансів.

Портативний фотопринтер - переваги та плюси:

  • простота в установці і підключенні, компактність і сучасний стильний дизайн;
  • забезпечує колір і високий ресурс друку одночасно;
  • фотопринтер на відміну від інших апаратів дешевше щодо витратних матеріалів;
  • якість можна порівняти з широкоформатним друком;
  • функція регуляції загального кольору і балансу білого;
  • самостійний вибір розміру та режиму друку;
  • дозвіл друку, якщо мова йде про фотопринтер – не нижче 600 dpi робить Ваш девайс високоякісним і професійним;
  • фотопринтер забезпечить високоякісну роздруківку фото з ​​цифрового фотоапарата;
  • великий ресурс картриджів, що забезпечить можливість довго не звертатися із заміною або наповненням картриджа в сервісний центр.

Сімейне торжество, відпочинок з друзями або просто щасливі моменти життя, які можуть залишитися не тільки в пам'яті, але й зігрівати Вашу душу своїм теплом довгі роки в надрукованому вигляді. Тепер у Вас є можливість відчути себе в ролі професійного фотографа і самостійно зробити фото.

Якщо мова йде про виробників, то перші рядки хіт-параду посідають, звичайно ж, компанії Canon, HP, Samsung, Brother, Xerox, Epson. Вони є лідерами продажів і, що немало важливо, виробниками високоякісних, надійних і довговічних фотопринтерів.

Наш інтернет-магазин техніки «AVSP» пропонує багатий асортимент портативних фотопринтерів. Якщо Ви вирішили фотопринтер купити, пропонуємо ознайомитися з каталогом нашої продукції і звернути увагу на короткі характеристики, які допоможуть швидше визначитися з вибором. Якщо виникли питання в плані моделі принтера або функціональних параметрів, до Ваших послуг фахівці нашого магазину, які проведуть професійну консультацію з усіх питань. Наш інтернет-магазин гарантує високу якість обладнання та доставку по всій території України і по місту Житомир в максимально короткий термін з гарантією якості. Здійснити оплату Ви можете в будь-який зручний спосіб - готівковим або безготівковим розрахунком.