Антивіруси

Список Показувати: Сітка
Сортування
Відображати:
Программная продукция Dr. Web Security Space PRO (AHW-B-24M-2-A2)
0

Dr. Web Security Space PRO (AHW-B-24M-2-A2) v.7 - комплексное противодействие интернет-угрозам в соч.....

Программная продукция Kaspersky Anti-virus 2014 Base (KL1154OUBFS)
0

Kaspersky Anti-Virus 2014 (KL1154OUBFS)Защита от вредоносных программ. В Kaspersky Anti-Virus входят.....

Программная продукция Kaspersky Anti-virus 2014 Renewal Card (KL1154OOBFR)
0

Kaspersky Anti-Virus 2014 (KL1154OOBFR)Защита от вредоносных программ. В Kaspersky Anti-Virus входят.....

Программная продукция Kaspersky Internet Security for Android (KL1941OUBFS)
0

Kaspersky Internet Security for Android (KL1941OUBFS)Блокирование опасных приложений и сайтовЗащита .....

Программная продукция Kaspersky Internet Security Multi-Device 2014 Renewal Card (KL1941OOBFR)
0

Kaspersky Internet Security Multi-Device (KL1941OOBFR) — решение для обеспечения оптимального уровня.....

Антивірусні програми - розумна економія

Кожен користувач незабаром стикається з проблемою захисту даних. З чим це пов'язано? Все досить прозаїчно. Комп'ютерні програми та інформація піддаються впливу шкідливого програмного забезпечення, яке потрапляє в нашу систему через Інтернет. Віруси роблять Ваш комп'ютер вразливим і наносять серйозні пошкодження Вашій системі, що може відбитися на загальній продуктивності пристрою, а також на захисті даних. Разом з цим всі прекрасно розуміють, що захист комп'ютера вимагає кардинальних заходів і ретельного лікування. Для діагностики проблеми та її вирішення варто пометушитися і купити антивірус.

Неліцензійна програма не надасть Вашому технічному партнеру надійний захист, а навпаки може загрожувати додатковим збитком. Піратська версія може піднести сюрприз у будь-який момент, вийти з ладу і погубити важливу інформацію.

Своєчасна терапія принесе свої плоди за умови використання ліцензійних продуктів від світових брендів - Антивірус Касперського, Dr.Web , Nod32, Avast, Avira та інші. Антивірусні програми надають надійний та якісний захист із зрозумілим і простим інтерфейсом, а також можливість налаштування параметрів.

Антивірусне програмне забезпечення не здійснює вплив на продуктивність системи, при цьому здійснюючи перевірку всіх даних. Ліцензійний софт окупить всі витрати, запобігши фінансові збитки від вірусів і хакерських програм, плюс Ви отримаєте широкий і повний функціонал.

Якщо Ви прийняли рішення купити антивірус, тоді Вас порадує співвідношення «ціна-якість», що обіцяє велику економію грошей і часу, ніж безкоштовне і тимчасове програмне забезпечення.

Ви вибираєте, ми доставляємо!

За допомогою всесвітньої павутини Ви поринули в океан широкого асортименту нашого інтернет-магазину «AVSP». Ми проведемо Вас по каталогах нашої продукції і допоможемо вивчити його глибини. Пропонуючи певний товар на Ваш розсуд , ми розташували на сторінці детальну характеристику кожної моделі, які знаходяться один від одного лише в одному кліці. Це дає можливість вивчити весь арсенал нашого магазину і визначитися з остаточним вибором. Зараз зробити замовлення у віртуальному режимі - простіше простого. Купити антивірусні програми не складе особливих труднощів. Все, що від Вас потрібно - заповнити форму замовлення і чекати посилку кур'єрською поштою. Завдяки налагодженій системі доставки, Ви отримаєте товар в максимально короткий термін з гарантією якості. Здійснити оплату Ви можете готівковим або безготівковим розрахунком.