Сервери

Список Показувати: Сітка
Сортування
Відображати:
Сервер CTS2600-12, LSI (CTS2600-12)
0

LSI Logic CTS2600-12 Dual RAID SAS 4 ports 19" 2U SAS-to-SAS RAID subsystem, 2 RAID controllers, 12x.....

Сервер HP DL180G6 (590639-421)
0

HP DL180 G6 (590639-421) - это доступный по цене сервер, который оптимизирован для обработки и хране.....

Купити сервер в Україні зручно і легко за спеціальною ціною!

Бажання зробити робочий процес більш ефективним і результативним штовхає Вас на рішення купити сервер? При цьому Ви затрудняєтеся у виборі? Тоді Ви звернулися за вірною адресою. Наші фахівці нададуть Вам тільки високоякісну і надійну продукцію, а також проведуть консультацію і дадуть цінну пораду.

Перш ніж купити сервер в нашому інтернет-магазині «AVSP» потрібно визначитися із завданнями, які Ви ставите пристрою і з якою метою Вам знадобився сервер.

Режим «продаж серверів» оформлено!

Спочатку давайте розберемося, що ж являє собою сервер. Це окремий комп'ютер, який об'єднує оргтехніку в одну мережу і забезпечує стабільну роботу всієї інфраструктури, плюс гарантує продуктивність без збоїв в мережі.

Залежно від призначення пристрій підрозділяють на такі види:

  • веб-сервер - контроль роботи веб-сайтів;
  • поштовий сервер - функція пересилання і доставки пошти між користувачами однієї мережі;
  • сервер з програмним забезпеченням та базою даних - зберігання необхідних даних. Вхід виконується останніми користувачами, сюди входять також принтери та сканери. Наявність подібного сервера надає можливість налаштувати рівні доступу до бази даних, включаючи секретну інформацію. З цією метою на сервері існують адміністратори, які організовують мережу і регулюють доступ до даних.

Фігурування сервера дозволяє об'єднати не тільки одну компанію в мережу, але й швидко переробляти інформацію від різних користувачів, що виділяє його серед інших пристроїв. Разом з цим можна виконувати віддалений вхід до сервера. Сервер призначений для оптимізації роботи організацій різного масштабу. Якщо Вам необхідно спеціальний і якісний захист, який в рідкісних випадках може надати звичайний ПК, пропонуємо купити сервер. Яким чином пристрій гарантує захист? При установці ліцензії, можна зменшити вартість дорогого програмного забезпечення або графічних редакторів.

Не зайвим буде відзначити, що кожен сервер забезпечений власною операційною системою, що сходиться з системами інших користувачів мережі. Переважно це Windows або Linux.

Ви вибираєте, ми доставляємо!

За допомогою всесвітньої павутини Ви поринули в океан широкого асортименту нашого інтернет-магазину «AVSP». Ми проведемо Вас по каталогах нашої продукції і допоможемо вивчити його глибини. Пропонуючи певний товар на Ваш розсуд, ми розташували на сторінці детальну характеристику кожної моделі, які знаходяться один від одного лише в одному кліці. Це дає можливість вивчити весь арсенал нашого магазину і визначитися з остаточним вибором. Зараз зробити замовлення у віртуальному режимі - простіше простого. Купити сервер в Україні не складе особливих труднощів. Все, що від Вас потрібно - заповнити форму замовлення і чекати посилку кур'єрською поштою. Завдяки налагодженій системі доставки, Ви отримаєте товар в максимально короткі терміни з гарантією якості. Здійснити оплату Ви можете готівковим або безготівковим розрахунком.