IP-Телефони

Купити ip телефон - незамінний офісний співробітник

Кожна епоха робить свій внесок у розвиток людства. Ще недавно люди тріумфували від виникнення стаціонарного телефону, тепер він стає пережитком минулого. Більшість з нас володіють мобільними телефонами, але не кожен може похвалитися наявністю стаціонарного зв'язку вдома, так як з часом подібна необхідність відпала. Але от як обходитися офісним співробітникам, які використовують звичайний телефон для зв'язку з клієнтами? Керівники весь час намагаються знайти спосіб для економії, не опускаючи свій рейтинг. Саме тому наш інтернет-магазин пропонує сучасну альтернативу стаціонарного зв'язку - ip телефон.

У чому суть цього пристрою?

Ip телефони - це сучасний вид зв'язку за допомогою Інтернету. Пакет даних відправляється до одержувача в зашифрованому вигляді, а потім декодується, і абонент отримує необхідну інформацію. Купити ip телефон - це не розкіш заможних людей, навпаки він виступає зручним засобом зв'язку, який може дозволити собі навіть маленька фірма. Подібний телефон дозволяє організувати різні види зв'язку за типом конференції або наради не тільки з співробітниками фірми, але і з партнерами навіть за кордоном.

Які переваги ip телефону?

  • низька вартість голосового трафіку, так як сигнал проходить через мережу Інтернет, а не за допомогою стандартної телефонної лінії;
  • висока якість зв'язку - не виникає супутнього шуму або перешкод;
  • підтримка ідеального сигналу зв'язку в незалежності від напрямку і відстані, або Ви зв'язуєтеся з співробітником по офісу або ж телефонуєте на інший материк;
  • конфіденційність розмови;
  • ip телефони надають можливість спілкуватися у відеорежимі;
  • функція «конференц-режим» - проведення відео - і аудіо конференцій в будь-якому форматі.

Якщо Ви хочете істотно заощадити, ми знаємо як - ip телефон купити у нас за надзвичайно низькою ціною.

Ви вибираєте, «AVSP» доставляє!

За допомогою всесвітньої павутини Ви поринули в океан широкого асортименту нашого інтернет-магазину «AVSP». Ми проведемо Вас по каталогах нашої продукції і допоможемо вивчити його глибини. Пропонуючи певний товар на Ваш розсуд, ми розташували на сторінці детальну характеристику кожної моделі, які знаходяться один від одного лише в одному кліці. Це дає можливість вивчити весь арсенал нашого магазину і визначитися з остаточним вибором. Зараз зробити замовлення у віртуальному режимі - простіше простого. Купити ip телефон не складе особливих труднощів. Все, що від Вас потрібно - заповнити форму замовлення і чекати посилку кур'єрською поштою. Завдяки налагодженій системі доставки, Ви отримаєте товар в максимально короткі терміни з гарантією якості. Здійснити оплату Ви можете готівковим або безготівковим розрахунком.

Ця категорія порожня.