МініАТС обладнання

Список Показувати: Сітка
Сортування
Відображати:
Мини-АТС Aria Soho AR-BKSU LG (AR-BKSU)
0

ARIA SOHO представляет собой простую в установке, управлении и обслуживании телефонную систему. Имея.....

Мини-АТС KX-TEB308UA PANASONIC
0

Panasonic KX-TEB308UА - офисная аналоговая АТС Panasonic.Особенности Panasonic KX-TEB308UА:- Емкость.....

Мини-АТС KX-TEM824 PANASONIC (KX-TEM824UA)
0

Panasonic KX-TEM824UA - офисная аналоговая АТС Panasonic.Особенности Panasonic KX-TEM824UA:- Начальн.....

Мини-АТС KX-TEM824UAP PANASONIC
0

KX-TEM824UAP - офисная аналоговая АТС Panasonic.Особенности KX-TEM824UAP:Аналоговая гибридная АТС;На.....

Оборудование для АТС PANASONIC KX-NS0136X
0

Память для хранения (тип М) (Storage Memory M) PANASONIC KX-NS0136XПамять, позволяющая записать до 4.....

Оборудование для АТС PANASONIC KX-TDA1178X
0

Плата Panasonic KX-TDA1178X- 24-портовая плата аналоговых внутренних линий с Caller ID и функцией "о.....

Системная консоль PANASONIC KX-NT303X
0

Системная консоль PANASONIC KX-NT303X - консоль на 60 клавиш для системных ip-телефонов Panasonic KX.....

Системная консоль PANASONIC KX-NT303X-B
0

Системная консоль PANASONIC KX-NT303X-B - консоль на 60 клавиш для системных ip-телефонов Panasonic .....

Офісні міні атс - простота і компактність

Кожна епоха робить свій внесок у розвиток людства. Ще недавно люди тріумфували від виникнення стаціонарного телефону, тепер він стає пережитком минулого. Більшість з нас володіють мобільними телефонами, але не кожен може похвалитися наявністю стаціонарного зв'язку вдома, так як з часом подібна необхідність відпала. Але от як обходитися офісним співробітникам, які використовують звичайний телефон для зв'язку з клієнтами? Керівники весь час намагаються знайти спосіб для економії, не опускаючи свій рейтинг. Саме тому наш інтернет-магазин пропонує сучасну альтернативу стаціонарного зв'язку - офісні міні атс.

У чому суть цього пристрою?

Міні атс офісні - сучасна компактна телефонна станція, яка дозволяє встановлювати і розривати з'єднання між різними абонентами в маленьких і середніх компаніях. Апарат має широке коло функціональних можливостей: перенаправлення дзвінків на внутрішнього або іншого абонента, конференц-режим, внутрішній зв'язок між співробітниками офісу, прямий доступ з внутрішньої лінії на зовнішню мережу. Але при цьому мають місце обмежені можливості у міжнародних та міських переговорах, при звільненні пристрою починається автоматичний набір номера, передача текстових повідомлень у внутрішньому режимі і багато інших важливих функцій.

Види міні атс офісні:

Бездротові, аналогові і цифрові міні АТС. Разом з цим варто враховувати той факт, що залежно від виду станція може мати різну ємність. Також при цьому змінюється кількість внутрішніх і міських ліній. Не зайвим буде нагадати про інтенсивність вхідних і вихідних дзвінків, які повинна обробити станція.

Якщо Ви хочете істотно заощадити, ми знаємо як - міні атс для дому, продаж в нашому магазині за найнижчою ціною.

Ви вибираєте, «AVSP» доставляє!

За допомогою всесвітньої павутини Ви поринули в океан широкого асортименту нашого інтернет-магазину «AVSP». Ми проведемо Вас по каталогах нашої продукції і допоможемо вивчити його глибини. Пропонуючи певний товар на Ваш розсуд, ми розташували на сторінці детальну характеристику кожної моделі, які знаходяться один від одного лише в одному кліці. Це дає можливість вивчити весь арсенал нашого магазину і визначитися з остаточним вибором. Зараз зробити замовлення у віртуальному режимі - простіше простого. Купити міні атс не складе особливих труднощів. Все, що від Вас потрібно - заповнити форму замовлення і чекати посилку кур'єрською поштою. Завдяки налагодженій системі доставки, Ви отримаєте товар в максимально короткі терміни з гарантією якості. Здійснити оплату Ви можете готівковим або безготівковим розрахунком.