Аксесуари до відеокарт

Список Показувати: Сітка
Сортування
Відображати:
Кулер для видеокарты Arctic Accelero L2 Plus (DCACO-V300101-BL)
0

В дополнение к высокопроизводительному кулеру для видеокарт Accelero Xtreme Plus II компания Arctic .....

Кулер для видеокарты Arctic Accelero S1 Plus (DCACO-V470001-BL)
0

Arctic Cooling Accelero S1 Plus (DCACO-V470001-BL) - лучший выбор пассивного охлаждения на сегодняшн.....

Кулер для видеокарты Arctic Accelero Twin Turbo 2 (DCACO-V540000-BL)
0

Кулер для видеокарты Arctic Cooling Accelero Twin Turbo 2 (DCACO-V540000-BL) весом 479 г обладает га.....

Кулер для видеокарты Deepcool V200
0

VGA Cooler Deepcool V200 - система для охлаждения видеокарты, которая относится к бюджетному классу .....

Кулер для видеокарты TITAN TTC-CUV 2 AB/LD2 (DIY)
0

Несмотря на то, что практически все современные видеокарты оснащаются добротными и относительно тихи.....

Кулер для видеокарты TITAN TTC-CUV2AB
0

Системы охлаждения (СО) большинства видеокарт не в состоянии справиться c перегревом, возникающим вс.....

Купити кулер для відеокарти за доступною ціною!

У сучасному світі комп'ютерних технологій людина обростає технічними засобами, які визначають її робочий день, а іноді навіть перебіг життя. Крім переносних пристроїв, які супроводжують нас протягом дня (телефон, плеєр, планшет та інші гаджети), ми залежимо також і від ПК, ноутбуків та інших технічних апаратів, а також окремих частин, які складаються з програмного забезпечення, системного блоку, кулера для відеокарт та інших деталей.

Для нормального функціонування та конфігурації Вашого комп'ютера необхідно, щоб кожна окрема частина, яка становить цілісність пристрою, була професійно вмонтована і володіла хорошими якісними характеристиками.

Відеокарти потребують системи охолодження. Тому потрібно чітко розуміти, що вибір високоефективного кулера представляється пріоритетним завданням для безперебійної роботи пристрою при різних навантаженнях. Якщо Ви зважилися купити кулер для відеокарти, то варто звернути увагу на продуктивність шуму, що немало важливо.

Характеризуючи роботу відеокарти, можна з упевненістю сказати, що чим вище енергоспоживання відеокарти, тим більше тепла вона виділяє. І як наслідок - вимагає якісну систему охолодження, яка в змозі підвищити рівень продуктивності системи та забезпечити теплообмін під час роботи відеокарти.

Відеокарти, які використовують для роботи в офісах, не вимагають високої продуктивності, а значить не стають причиною перегріву ПК. При цьому Ви можете скористатися пасивною системою охолодження.

Якщо Ваш ПК оснащений високопродуктивною відеокартою, яка призначена для 3D- моделювання або сучасних ігор, тоді Вам знадобиться активна система охолодження. Подібний кулер для відеокарти складається з радіатора і теплових труб.

Технічні характеристики:

  • безшумність;
  • швидкість обертання вентилятора;
  • розмір і маса радіатора;
  • наявність підшипника, який в змозі знизити рівень шуму;
  • цікавий дизайн плюс світлодіодне підсвічування.

Перш ніж купити кулер для відеокарти потрібно розібратися, якої потужності у Вас встановлена ​​відеокарта і наскільки сильно вона виробляє перегрів комп'ютера. Разом з тим слід ретельно підходити до вибору системи охолодження і враховувати всі нюанси, якщо Ви збираєтеся купити кулер на відеокарту.

Якщо Ваше бажання - це не витрачати вагон часу на пошуки техніки, блукаючи по магазинах, а спокійно відпочивати після важкого робочого дня в своїй квартирі за чашкою ароматного чаю, тоді Ви потрапили за вірною адресою. «AVSP» презентує широкий ряд різноманітних моделей кулерів на відеокарту за розумною ціною в залежності від виробника і потужності системи.